Apie mus

Įmonė savo veiklą pradėjo nuo 2011 m.

Mūsų tikslas yra priartinti žmones prie ekologijos, siekiant įgyvendinti ir tenkinti klientų poreikius saugoti aplinką.

UAB NRrysiai kartu su Finnlamelli Suomijos ženklu projektuoja ir stato klijuotos medienos namus jau 10 metų.

2019m. metais įmonės UAB NRrysiai pradėjo teikti Saulės Elektrinių montavimo, prekybos bei priežiūros paslaugas Lietuvos rinkoje. Įmonė turi pagrindinį tikslą – diegti atsinaujinančius elektros šaltinius Lietuvoje, kur panaudojama geriausia Skandinavijos šalyse įgyta patirtis, kuriose esame sumontavę daugiau kaip 4000kW saulės elektrinių.

Siekdami šio tikslo, mes sujungėme aukščiausios kokybės medžiagas, būtinas žinias ir daugiametę patirtį. Nuolatinis tobulėjimas, kompetencija, aukšta darbuotojų kvalifikacija bei inovatyvūs darbų vykdymo sprendimai –  įmonės raktas į projektų įgyvendinimo kokybę ir efektyvų užsakovo poreikių įgyvendinimą.

Apie NR Ryšiai

Ši įmonė, įkurtą nuo 2011 metų, specializuojasi saulės elektrinių montavime ir paslaugose. Jų ilgametė patirtis ir įsipareigojimas aplinkai leidžia jiems tapti lyderiais šioje augančioje atsinaujinančios energijos pramonėje. Ši įmonė įsikūrė su tikslu padėti savo klientams pereiti prie švarios ir tvarios energetikos ateities. Įmonė siūlo išsamias saulės elektrinių sprendimas, pradedant nuo pradinių konsultacijų ir projektavimo iki diegimo ir priežiūros. Jų komanda susideda iš ekspertų, kurie yra aukščiausios kvalifikacijos ir sugeba įgyvendinti projektus visais mastais - nuo mažų namų sistemas iki didelių komercinių ir pramoninių saulės elektrinių. Šios įmonės tikslas yra padėti klientams sumažinti energijos sąnaudas, taupyti pinigus ir prisidėti prie švarios energijos gamybos. Jie naudoja aukštos kokybės saulės energijos technologijas ir stebi šių technologijų vystymąsi, siekdami pasiūlyti savo klientams naujausias ir efektyviausias sprendimus. Nuo 2011 metų ši įmonė nuolat auga ir plečiasi, įgyvendindama projektus visoje šalyje. Ji įsipareigojusi prisidėti prie tvarios ateities kūrimo ir skatinti žmones naudotis atsinaujinančios energijos šaltiniais, tokiomis kaip saulės energija.

 • Konkurencinga kaina
  rinkoje vienos mažiausių kainų
 • Saugus atsiskaitymas
  apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
 • Pirk be registracijos
  įsigyti prekėms registracija nereikalinga
 • Greitas pristatymas
  prekes pristatome itin greitai
 • Laimingi Klientai
  mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe