Saulės elektrinės baterijos

Elektros kaupimo baterijos saulės elektrinei

Saulės elektrinės baterijos – tai žingsnis į didesnę energetinę nepriklausomybę ir efektyvesnį atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą. Integravus baterijas į saulės elektrinės sistemą, galima ženkliai padidinti jos efektyvumą, nes sukauptą elektros energiją įmanoma naudoti pagal poreikį, net kai nėra saulės spindulių. Tai suteikia galimybę ne tik sumažinti priklausomybę nuo centralizuotų elektros tinklų, bet ir optimizuoti saulės energijos panaudojimą, taip prisidedant prie tvaraus energijos vartojimo ir mažesnio ekologinio pėdsako.

Saulės baterijos leidžia išsaugoti perteklinę energiją, kurią saulės elektrinė pagamina dienos metu, ir panaudoti ją vėliau, kai saulės nėra, pvz., vakare ar naktį. Tai ypač aktualu Lietuvoje, kur saulės šviesos kiekis skirtingais metų laikais svyruoja, o energijos poreikis išlieka pastovus. Be to, saulės elektrinės baterijos gali padėti sumažinti elektros energijos sąnaudas, nes leidžia efektyviau naudoti savo pagamintą energiją, vietoj jos pardavimo elektros tinklams mažesne kaina ir pirkimo iš tinklų už didesnę kainą, kai jos reikia.

Taip pat, energetinė nepriklausomybė ir galimybė turėti autonomišką elektros energijos šaltinį yra svarbus aspektas saugumo požiūriu.

Investicija į saulės elektrinės baterijas Lietuvoje atveria naujas galimybes ne tik individualiems namų ūkiams, bet ir verslui, siekiant tvarumo ir mažesnių eksploatavimo išlaidų. 

 • Konkurencinga kaina
  rinkoje vienos mažiausių kainų
 • Saugus atsiskaitymas
  apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
 • Pirk be registracijos
  įsigyti prekėms registracija nereikalinga
 • Greitas pristatymas
  prekes pristatome itin greitai
 • Laimingi Klientai
  mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe