Įkrovimo stotelės

Elektromobilių įkrovimo stotelės: į ką atkreipti dėmesį?

Renkantis elektromobilio įkrovimo stotelę, svarbiausi aspektai yra įkrovimo galia, nuo kurios priklauso, kaip greitai bus įkrautas automobilis, stotelės suderinamumas su jūsų automobiliu, montavimo galimybės ir vieta, kur stotelė bus įrengta. 

Papildomai rekomenduojama atsižvelgti į stotelės patvarumą, saugumo funkcijas, pvz., apsaugą nuo perkrovos ar trumpojo jungimo, bei papildomas funkcijas, pvz. nuotolinis valdymas per programėlę. 

Tarp mūsų parduodamų elektromobilių įkrovimo stotelių galite rasti Jums tinkamiausią variantą.

Įkrovimo galia

Įkrovimo galia yra vienas iš svarbiausių elektromobilio įkrovimo stotelės aspektų, nes nuo jos priklauso, kaip greitai bus įkrautas automobilis. Įkrovimo galia matuojama kilovatais (kW). Kuo didesnė įkrovimo galia, tuo greičiau įkraunamas elektromobilis. Pavyzdžiui, namų naudojimui skirtos stotelės paprastai siūlo nuo 3.7 iki 22 kW galios (greitas krovimas), o komercinės stotelės gali pasiūlyti dar didesnę įkrovimo galią. Todėl renkantis stotelę būtina atsižvelgti į jūsų elektromobilio įkrovimo specifikacijas ir kasdienio naudojimo poreikius.

Suderinamumas

Visos mūsų parduodamos įkrovimo stotelės elektromobiliams turi Type 2 jungtį, atitinkantį IEC 62196-2 standartą ir yra suderinamas praktiškai su visais elektromobiliais.

Montavimas

Priklausomai nuo stotelės modelio ir gamintojo, jos gali būti montuojamos ant sienos arba ant specialaus stovo. Sieniniai variantai dažniausiai naudojami privačiose namų teritorijose, o stovai – viešosiose vietose ar komercinėse aikštelėse. Būtina atsižvelgti į elektros tiekimo šaltinio artumą, norint optimizuoti įrengimo procesą. Visais atvejais patariama bendrauti su profesionaliais elektrikais montuojant įkrovimo stotelę. 


 • Konkurencinga kaina
  rinkoje vienos mažiausių kainų
 • Saugus atsiskaitymas
  apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
 • Pirk be registracijos
  įsigyti prekėms registracija nereikalinga
 • Greitas pristatymas
  prekes pristatome itin greitai
 • Laimingi Klientai
  mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe