0.00€
287.37€
Turėsime nuo
Prekės šiuo metu neturime.
Pirkimui registracija nebūtina!

Saugus atsiskaitymas

Mūsų partneris:
Inbank lizingas
Susisiekite
Darbo laikas: I-V 08:00–17:00; VI 09:00–14:00
Telefono numeriu +370 691 99 679

Prekės aprašymas: Saulės energijos stebėjimo modulis Cerbo GX Victron

Victron Cerbo GX yra visiškai naujas komunikacijos centras, užtikrinantis visišką sistemos valdymą iš bet kurios vietos ir maksimaliai išnaudojantis jos potencialą. Tiesiog prisijunkite per mūsų Victron Remote Management (VRM) portalą arba pasiekite tiesiogiai naudodami atskirą GX Touch 50, MFD arba mūsų VictronConnect programą dėl integruoto Bluetooth modulio. Šis naujausias GX šeimos narys sujungia visas geriausias prijungimo galimybes, suteikdamas terminui „išmanusis maitinimo šaltinis“ visiškai naują prasmę.


Skiriamieji gaminio bruožai:

Akumuliatoriaus įkrovos būsenos stebėjimas
Energijos suvartojimo stebėjimas
Fotovoltinių plokščių, generatoriaus ir tinklo energijos suvartojimo stebėjimas
Base kuro lygio valdymo funkcija
4 temperatūros matavimo įėjimai
Galimybė prijungti jutiklius, pvz. CO2 lygio jutiklis, gaisro jutiklis
4 signalizacijos įėjimai
Ryšis per Bluetooth
Avarinio generatoriaus paleidimo funkcija
Veikia su visais Victron įrenginiais

Stebėjimas ir valdymas be trikdžių


Nedelsdami stebėkite akumuliatoriaus įkrovimo būseną, energijos sąnaudas, fotovoltinių plokščių, generatoriaus ir tinklo energijos sąnaudas arba patikrinkite kuro lygį bakuose ir matuokite temperatūrą. Lengvai valdykite kranto galios įvesties srovės ribas, (automatiškai) paleiskite/sustabdykite generatorių (-us) arba keiskite nustatymus, kad optimizuotumėte sistemos veikimą. Patikrinkite aliarmo priežastis, atlikite diagnostikos patikras ir šalinkite problemas nuotoliniu būdu. Cerbo GX bet kokią maitinimo problemą paverčia patirtimi, kuri nesukelia problemų.

Padidinkite savo sistemos efektyvumą iki maksimumo

Cerbo GX maksimaliai padidina sistemos komponentų našumą realiuoju laiku ir išlaiko tobulą jų derinį. Naudodami dviejų branduolių procesorių ir papildomą CAN magistralės lizdą, dabar galite valdyti dar didesnes sistemas ir tiksliai prižiūrėti valdomas (ličio) baterijas. Antrasis prievadas gali apdoroti iki 25 vienu metu prijungtų VE.Can saulės baterijų. Naujasis NMEA 2000 leidžia lengvai integruoti GX į bet kurį jachtų tinklą. Keturi bako degalų ir temperatūros matavimo prievadai kartu su 3 VE.Direct prievadais, 3 USB prievadais, 4 skaitmeniniais išėjimais ir 2 relės suteikia visiškai naują valdymo lygį. Padidinti sistemos efektyvumą dar niekada nebuvo taip paprasta.


Išplėskite savo akiratį

Naujasis (pasirenkamas) GX Touch 50 ekranas suteikia tiesioginę prieigą prie sistemos duomenų ir leidžia akimirksniu pakeisti nustatymus. Dėl lengvo montavimo prietaisų skydelyje, šis itin plonas vandeniui nepralaidus ekranas su 5 colių ekranu, suteikia didelę laisvę kurti įskaitomą prietaisų skydelį.


Lengvas montavimas ir konfigūravimas

Cerbo GX jau buvo optimizuotas tiek, kad ne tik atitinka profesionalių montuotojų reikalavimus, bet ir nustato naujus standartus. Įrenginį galima lengvai montuoti ant DIN bėgelio (naudojant DIN35 adapterį mažą, neįeina į komplektą), o jo atskirą jutiklinį ekraną galima prisukti prie prietaisų skydelio, nereikia tiksliai išpjauti skylių (kaip naudojant Color Control GX). Sujungimas atliekamas tik vienu kabeliu, todėl į plokštę išvengiama kelių laidų. Naujoji šio įrenginio Bluetooth funkcija leidžia greitai prisijungti ir konfigūruoti naudojant VictronConnect programėlę.


Maitinimo problemos - nebėra problema

Cerbo GX tarnauja be galo daug tikslų, užtikrindamas puikų valdymą net ir sudėtingiausiuose tinkluose. Sistemose, kuriose yra generatorių, pvz., jūrų sistemos arba išjungtos tinklo ir atsarginės sistemos, jis užtikrina automatinį generatoriaus paleidimą / išjungimą arba jo paleidimo atidėjimą iki „tylių“ laikotarpių pabaigos. Energijos kaupimo sistemose (ESS) jis išlaiko 100% atsarginės baterijos įkrovos, o išjungus maitinimą, perteklinė (saulės) energija įjungiama ir nukreipiama savo reikmėms, o tai reiškia finansinį sutaupymą. . RV ir greitosios pagalbos automobiliams jis užtikrina, kad jų pagrindinės sistemos veiktų nepriekaištingai. Tai tik kelios jo funkcijos...

Prekės nuotraukos gali šiek tiek skirtis nuo realios prekės pakuotės, tačiau prekė vistiek atitiks savo aprašymą. Kilus klausimams, visada galite kreiptis el. paštu [email protected].

Gamintojas Victron Energy B.v.
Įėjimo įtampa DC [V] 8 - 70.
Svoris [kg] 0.5.
Matmenys [mm] 154 x 78 x 48.
Komunikavimo tipas USB, Ethernet, Bevielis internetas, VE.Direct, VE.Can, Digital input/output.
Komunikavimo tipas Bluetooth, CAN magistralė.
Prekės garantija 5 metai.
Datasheet - Victron Cerbo GX and GX Touch (EN) 473.8 KB
Karta katalogowa - Victron Cerbo GX / Touch50 GX / Octo GX / CANvu GX / Maxi GX (EN) 134.31 KB
Warranty - Victron (EN) 334.24 KB
Padėk kitiems lankytojams, palik atsiliepimą apie šią prekę.

Panašios prekės

  • Konkurencinga kaina
   rinkoje vienos mažiausių kainų
  • Saugus atsiskaitymas
   apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
  • Pirk be registracijos
   įsigyti prekėms registracija nereikalinga
  • Greitas pristatymas
   prekes pristatome itin greitai
  • Laimingi Klientai
   mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe