0.00€
436.70€
Turėsime nuo
Prekės šiuo metu neturime.
Pirkimui registracija nebūtina!

Saugus atsiskaitymas

Mūsų partneris:
Inbank lizingas
Susisiekite
Darbo laikas: I-V 08:00–17:00; VI 09:00–14:00
Telefono numeriu +370 691 99 679

Prekės aprašymas: Valdymo pultas GX Retail Victron

Color Control GX yra visos sistemos komunikacijos centras. Tai leidžia vartotojui greitai peržiūrėti tiesioginius duomenis ir valdyti prie jo prijungtus produktus. Galimybė pasiekti Color Control GX per nemokamą Victron Remote Management (VRM) interneto portalą garantuoja visišką sistemos valdymą beveik bet kurioje pasaulio vietoje.

Intuityvi visos reikalingos informacijos apie sistemą apžvalga

Vienu prisilietimu Color Control GX iš karto mato visos sistemos būseną: akumuliatoriaus įkrovos būseną, esamą energijos suvartojimą, maitinimą, gaunamą iš PV sistemos, maitinimą iš tinklo / generatoriaus.

Visa Victron nuotolinio valdymo portalo galia

Victron Remote Management (VRM) portalas suteikia visišką prieigą prie labai plataus visų sistemos komponentų, kurie yra prijungti prie Color Control GX skydelio, valdiklių ir nustatymų. Tai leidžia nuotoliniams vartotojams ir montuotojams prisijungti iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu. Ši galinga programa taip pat suteikia sklandžią diagnostiką ir funkcijas, skirtas archyvuotai informacijai analizuoti.

Automatinis generatoriaus paleidimas/išjungimas

Color Control GX galima užprogramuoti taip, kad generatorius būtų automatiškai paleistas esant žemai įtampai, dideliam energijos poreikiui arba akumuliatoriaus įkrovimo būsenai. Be to, jį galima reguliuoti taip, kad uždegimas būtų atidėtas iki „tylių“ laikotarpių pabaigos, kad būtų išvengta atsitiktinio diskomforto vidury nakties.

Nuotolinis pultas – valdykite visas funkcijas iš bet kurios pasaulio vietos

Nuotolinė konsolė suteikia vaizdinę prieigą prie tiesioginių Color Control GX duomenų ir nustatymų iš bet kurios pasaulio vietos.

Energijos kaupimo sistemų stebėjimas 24 valandas per parą

Color Control GX skydelis valdo energijos kaupimo sistemas. Jis palaiko visiškai įkrautas atsargines baterijas, įjungia maitinimą nutrūkus maitinimui ir nukreipia perteklinę energiją iš fotovoltinių elementų kaip energiją savo reikmėms, taip sutaupant.

Nuotolinis elektros sistemų stebėjimas laivuose ar nameliuose ant ratų

Mes visi mėgstame keliauti... Su Colour Control GX nuotoliniu stebėjimu galite būti tikri, kad jūsų valtis ar namelis ant ratų visada pasiruošę kelionei. Color Control GX taip pat leidžia siųsti komandas į prijungtą kitų gamintojų įrangą. Be to, dėl Color Control GX skydelio galite patikrinti bakus.

Prekės nuotraukos gali šiek tiek skirtis nuo realios prekės pakuotės, tačiau prekė vistiek atitiks savo aprašymą. Kilus klausimams, visada galite kreiptis el. paštu [email protected].

Gamintojas Victron Energy B.v.
Įėjimo įtampa DC [V] 8 - 70.
Svoris [kg] 0.4.
Matmenys [mm] 130 x 120 x 28.
Komunikavimo tipas USB, Ethernet, VE.Tiesioginis, VE.Can.
Komunikavimo tipas VE.Autobusas.
Prekės garantija 5 metai.
Instrukcja obsługi - Victron Color Control GX (EN) 5.55 MB
Warranty - Victron (EN) 334.24 KB
Padėk kitiems lankytojams, palik atsiliepimą apie šią prekę.

Panašios prekės

  • Konkurencinga kaina
   rinkoje vienos mažiausių kainų
  • Saugus atsiskaitymas
   apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
  • Pirk be registracijos
   įsigyti prekėms registracija nereikalinga
  • Greitas pristatymas
   prekes pristatome itin greitai
  • Laimingi Klientai
   mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe